Svet-Stranek.cz
METALLICA REVIVAL CZ

Novinky:

Novinky

15.12.2013 Speciálně pro Jana Rašíka !!

Jestli nechceš mít oplétačky s policií, tak nám hleď konečně vrátit to co nám dlužíš za koncert v Brušperku. Vyšli jsme ti hódně vstříct, když jsi tam bečel, že nemáš z čeho chudáčku ! Tak teď koukej jednat jako chlap !!

Varujeme tímto všechny kapely na případné neférové jednání tohoto najivky !! https://www.facebook.com/jenjeji.rasik?fref=ts

05.11.2013 Našim příznivcům

Našim příznivcům
Přibyly nám další dva koncerty tak mrkněte o okno výš, kde se dozvíte více.
Shodli jsme se, že po příchodu kytaristy Honzy, se naše hra ještě více spřesnila, hlavně v sólových pasážích. V sobotu 23. 11. 2013 v OV - Svinově uvidíte Honzu i s ELEMENTOU. V 18:00 se postarají o úvod akce ROCK & METAL REVIVAL III.
Jinak vám moc děkujeme za včerejší rekordní návštěvu 145 návštěvníků a 450 shlédnutých stránek.
Tak ve Svinově ZDUŘ.

06.10.2013 Změna Kytaristy

Změna Kytaristy
Všem našim fanouškům oznamujeme, že pro nedostatek času opouští po dvou letech naši sestavu sólový kytarista Jarda Fober. Tento časový nedostatek vznikl hlavně novým zaměstnáním Jardy a taky založením Jardovy nové kapely, ke které má Jarda díky vlastní tvorbě srdcem blíže, než k převzatým skladbám. Za veškerý čas, který nám Jarda věnoval mu moc děkujeme a přejeme hodně úspěchu nejen ve hře na kytaru, ale i v osobním životě. Jarda prohlásil, že pokud mu to čas dovolí, tak si s námi rád někdy zahraje jako host, což my samozřejmě rádi uvítáme.

Novým Kirkem se stává Honza Noga, kterého jste už mohli slyšet hrát dříve i nyní v heavy metalové sestavě ELEMENTA. Honza nám na zkoušce předved, že má hru na kytaru taky opravdu moc rád a za 14 dní se nadrtil celý náš dvouhodinový set a z hlavy odehrál ho bez žádných výrazných chyb a je ochoten za náma dojíždět zkoušet až z Třince.

návštěvníků stránky
celkem137 646
tento týden96
dnes16